Комплексна нарада з керівниками органів місцевого самоврядування та державних установ Яворівського району

5 липня 2017 року голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян спільно із головою Яворівської районної ради Володимиром Сичаком провів комплексну нараду з органами місцевого самоврядування, державних установ Яворівського району та начальниками структурних підрозділів  Яворівської райдержадміністрації.

DSC_0608

На порядок денний наради виносився ряд актуальних для життєдіяльності Яворівського району питань. Зокрема, начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Ілечко, який прозвітував про підсумки 1-го року реформ децентралізації повноважень у сфері державної реєстрації у Львівській області. Також учасники наради ознайомились щодо проведення загальнонаціонального проекту «Я маю право».

Окрім цього, перед учасниками наради виступила заступник начальника з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Львівській області Оксана Куманська – Нор, яка закликала голів місцевих рад Яворівського району активізувати свою діяльність щодо впровадження посади державного реєстратора, та її переваги.

В ході наради, присутні отримали важливу та актуальну інформацію  щодо механізму відшкодування мешканцям Яворівського району коштів за субсидії, яку надала та роз’яснила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляна Ганусяк. До відома присутніх було доведено про введення в дію наказу № 57 від 27.06.2017 року департаменту дорожнього господарства, транспорту і зв’язку Львівської обласної державної адміністрації щодо перевезення пенсіонерів та пільгової категорії громадян.

Також, начальник фінансового управління райдержадміністрації Надія Горох доповіла про стан виконання бюджету Яворівського району за 6 місяців 2017 року, наповнення місцевих бюджетів із врахуванням надходжень від акцизного мита, податку на нерухомість та ін.

Про стан оперативної обстановки у Яворівському районі за перше півріччя 2017 року прозвітував начальник Яворівського ВП ГУНП у Львівській області Ігор Муха. У свою чергу, головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, виявлення та запобігання корупції райдержадміністрації Олександр Шибіко  розповів учасникам наради про механізм проведення  щоквартального оцінювання діяльності правоохоронних органів Яворівського району.

Начальник відділу Держгеокадастру в Яворівському районі Іван Янишівський довів до відома учасників наради про нововведення у даній сфері, зокрема Постанову  Кабінету Міністрів України №413 від 07.06.2017 року «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними».

На звершення завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Володимир Комар ознайомив присутніх із основними заходами безпеки перебування громадян на водних об’єктах та в лісовій місцевості.

Переглядів: 1 088