Інформація про роботу із зверненнями громадян за І квартал 2019 року

Інформація про роботу із зверненнями громадян, стан організації роботи з публічною інформацією, веденням діловодства і виконавчою дисципліною у Яворівській районній державній адміністрації за І  квартал 2019 року

У райдержадміністрації здійснюється постійний контроль щодо розгляду звернень громадян і проводиться аналіз роботи із зверненнями з метою вивчення та попередження причин, що породжують повторні звернення. Ця інформація постійно висвітлюється на веб-сайті райдержадміністрації у розділі, присвяченому роботі із зверненнями громадян.

Впродовж І кварталу 2019 року в районну державну адміністрацію надійшло і зареєстровано 430 письмових звернень громадян, в яких відповідно було порушено 430 питань. Від учасників АТО надійшло і зареєстровано                     52 заяви щодо виділення одноразової матеріальної допомоги та допомоги на лікування.

З Львівської обласної державної адміністрації на розгляд у райдержадміністрацію надійшло 5 письмових звернень громадян.

Також у райдержадміністрації за даний період зареєстровано                                    10 колективних звернень.

Аналіз роботи із зверненнями громадян  за характером порушених у них питань свідчить, що найбільша кількість звернень стосуються питань соціального захисту ( 379 звернень).  Передусім - це питання надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам району. Така допомога у зазначеному періоді була виділена  234 мешканцям району на загальну суму 343 300 грн. Ця допомога виділялась інвалідам І, ІІ та ІІІ групи, багатодітним сім'ям, малозабезпеченим громадянам, одиноким матерям та іншим категоріям громадян на довготривале і дороге лікування.

Одноразова матеріальна допомога та допомога на лікування учасникам АТО і членам сімей загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні виділена і виплачена 43 особам на загальну суму 67 400 грн.

Також у райдержадміністрації зареєстровано 87 звернень на «Урядову гарячу лінію».

Станом на 1 квітня 2018 року у райдержадміністрації зареєстровано                 1221 вхідний документ, а у журналі реєстрації створених установою документів зареєстровано - 1006 листів.

На звітну дату до райдержадміністрації надійшло  9 запитів на публічну інформацію. Відповіді на запити були надані вчасно, згідно із вимогами чинного законодавства.

Впродовж зазначеного періоду 2019 року головою райдержадміністрації видано 37 доручень.  В основному доручення готувалися на виконання доручень чи протоколів нарад голови Львівської облдержадміністрації. Станом на 01 квітня 2019 року структурними підрозділами районної державної адміністрації забезпечено в повному обсязі.виконання поставлених завдань у дорученнях, протоколах нарад та розпорядженнях голови Львівської обласної державної адміністрації.

На особливому контролі перебувають розпорядження та доручення голови облдержадміністрації, протоколи нарад при голові облдержадміністрації, а також звернення на Урядову гарячу лінію.