Інформація про роботу зі зверненнями громадян Яворівської РВА

Інформація про роботу зі зверненнями громадян, стан організації роботи з публічною інформацією, веденням діловодства і виконавчою дисципліною у Яворівській районній державній адміністрації  станом на 01 червня 2022 року

У райдержадміністрації здійснюється постійний контроль щодо розгляду звернень громадян і проводиться аналіз роботи зі зверненнями з метою вивчення та попередження причин, що їх породжують.

Станом на 01 червня 2022 року в районну державну адміністрацію надійшло і зареєстровано 17 письмових звернень громадян, в яких відповідно було порушено 17 питань. Зокрема, у травні зареєстровано 5 звернень.

 Зареєстровано 68 звернень на «Урядову гарячу лінію», зокрема у травні-5.

Станом на 01.06.2022 року у райдержадміністрації зареєстровано 635 вхідних документів (121 у травні), а у журналі реєстрації створених установою документів зареєстровано - 685 листів (132 у травні).

Через систему електронного документообігу Megapolis.DocNet надійшло на розгляд 492 листи. Працівниками районної державної адміністрації у цій системі створено 562 внутрішніх документи, які були скеровані керівництву Львівської обласної державної адміністрації на виконання документів, що перебувають на контролі.

Зареєстровано 74 розпорядження районної державної адміністрації, 19 розпоряджень та 29 наказів начальника районної військової адміністрації. Документи своєчасно були доведені до виконавців та відповідно забезпечено їх виконання.

На звітну дату структурними підрозділами районної державної адміністрації забезпечено в повному обсязі виконання поставлених завдань у дорученнях, протоколах нарад та розпорядженнях голови Львівської обласної державної адміністрації.

У червні відділ буде забезпечувати виконання поточної роботи згідно з планом роботи відділу.

  

Переглядів: 0