​​Гуманітарними штабами Яворівщини відправлено близько 800 тонн допомоги

Від початку повномасштабного вторгнення рф на Яворівщині запрацювали гуманітарні штаби, які приймають великогабаритні вантажівки з гуманітарною допомогою від країн Європи, а саме з Польщі, Німеччини, Чехії, а також від місцевих волонтерів та мешканців.

Зокрема, до штабів привозять медикаменти, засоби особистої гігієни, продукти харчування, теплий одяг, рюкзаки, військову амуніцію, ковдри, термозберігальні ковдри, генератори, павербанки, розкладачки, спальні мішки, подушки, постільну білизну, дощовики, спирт, батарейки, свічки, ліхтарики та ін.

За весь час російської агресії Яворівський район відправив близько 800 тонн гуманітарної допомоги до областей, де тривають активні бойові дії, а саме у Харківську та Київську області, міста Житомир та Миколаїв, а також воїнам на Схід та ТрО Яворівського батальйону.

Зокрема, від початку запровадження воєнного стану гуманітарні штаби організовували допомогу внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток на території району.

Крім цього, у селах та містах жінки та діти долучаються до плетіння маскувальних сіток, випікання здоби, збору продуктів і одягу для ЗСУ та внутрішньо переміщених осіб. Отож, станом на сьогодні спільними зусиллями сплетено кілька сотень маскувальних сіток, забезпечено близько 6 тисяч Великодніх кошиків та передано для наших хлопців на передову.

Сьогодні український народ вкотре показує свою єдність та патріотичний дух у боротьбі за Незалежність Батьківщини. Спільними зусиллями наближаємо перемогу України!

Переглядів: 3