Головні новини на території Яворівського району станом на цю годину:

112 днів мужності української армії

Головні новини на території Яворівського району станом на цю годину:
Один раз приходило сповіщення про повітряну тривогу.
‼️Наші сили ППО збили над Золочевом російську ракету.
За інформацією начальника Львівської ОВА Максима Козицького її уламки впали на цегельню. Кількість постраждалих від падіння уламків ракети у Золочеві зросла до шести. Стан людей лікарі оцінюють як задовільний. Усі вони зараз перебувають на амбулаторному лікуванні. Запускали ракету з південно-східного напрямку. Дякую Богу та нашим силам ППО за надійний захист.
Поліція опрацювала 42 звернення від громадян.
Черги перед пунктами пропуску
україно-польського кордону станом на 06.00 15.06.2022:
▪️«Грушів» - 0 л/а, 5 автобусів, 0 пішоходів;
▪️«Краківець» - 60 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів
▪️«Шегині» - 0 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів.
Рада Європи готова максимально допомагати Україні.
У районі працює гуманітарний штаб,
куди можна приносити допомогу для внутрішньо переміщених осіб та нашим захисникам.
Продовжує працювати гаряча лінія Яворівської районної військової адміністрації для внутрішньо переміщених осіб.
За минулу добу, на гарячу лінію Яворівської районної військової адміністрації надійшло 14 дзвінки від внутрішньо переміщених осіб з приводу виплат.
На обліку в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб Яворівського району зареєстровано 9830 осіб. Зазначимо, 73 особи знято з обліку, у звязку з поверненням до дому з нашої території.
Станом на 14.06.2022 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року номер 332 Управлінням соціального захисту населення Яворівської РВА опрацьовано та призначено щомісячну допомогу на проживання 8 988, з них 1080 через додаток Дія.
Отримати необхідну інформацію про виплати для ВПО, виплату допомоги з безробіття, соціальну підтримку можна зателефонувавши за номером: 03259-21380. Графік роботи гарячої лінії — щопонеділка з 10:00 до 12:00.
До уваги мешканців: синоптики попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку на Львівщині, впродовж 15 – 16 червня триватиме надзвичайна (5-й клас) пожежна небезпека. Представники ДСНС України у Львівській області закликають громадян бути вкрай обережними з вогнем на відкритих територіях, а також під час прибирання присадибних ділянок.

Ще один день ближче до перемоги!

Переглядів: 0