ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ІГОР САМАРДАК ПРОВІВ ЧЕРГОВИЙ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ

Оперативно, вчасно та якісно реагувати на звернення громадян - саме такими методами у своїй роботу керується керівництво Яворівського району. Органи виконавчої влади району проводять необхідну роботу, спрямовану на забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення відповідно до вимог чинного законодавства.

Саме з цією метою, сьогодні 7 лютого 2019 року голова Яворівської районної державної адміністрації Ігор Самардак, відповідно до затвердженого графіку, спільно з начальником відділу діловодства та документообігу райдержадміністрації Наталією Ханас провів прийом громадян з особистих питань.

На прийом до голови районної державної адміністрації звернулись мешканці Яворівського району, що проживають на території с.Цитуля, с.Рулево, с.Рогізно, смт Івано-Франкове, м.Яворів, с.Чолгині, с.Вороблячин. Всього було 9 звернень, з них два колективні: комунального, що стосувались ремонту доріг; земельні, щодо виділення земельних ділянок ( будівництво, паї та ОТГ) та соціального характеру, про надання одноразової матеріальної допомоги.

Порушені громадянами питання прийняті до розгляду. Заявникам надано роз’яснення щодо вирішення порушених питань.

Переглядів: 236