Голова Яворівської райдержадміністрації зустрівся з громадою Ясниської сільської ради

12 грудня голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян провів зустріч із громадою Ясниської сільської ради. Присутніми також були керівник апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило та завідувач сектору внутрішньої та інформаційної політики апарату РДА Ірина Кравчук

Громадськість цікавили питання щодо стану доріг, перевезень,  встановлення знаків ПДР, земельні та екологічні питання, встановлення дитячих майданчиків, будівництво Народного Дому  тощо

Громада сіл стурбована станом зберігання радіоактивних відходів спецкомбінату «Радон», на який звозились відходи з семи областей.

Зустріч пройшла в конструктивному діалозі, громадськість села висловила своє стратегічне бачення щодо розвитку сільської ради .

За підсумками зустрічі, за проханням громади,було вирішено, що направлять комісію, до складу якої входитимуть представники відповідних служб,які здійснять моніторинг діяльності сільської ради.

Ознайомившись з перших уст з негараздами громади голова райдержадміністрації взяв на власний контроль найболючіші питання і пообіцяв жителям в міру можливості допомогти у їх вирішенні.

Переглядів: 367