Голова Яворівської райдержадміністрації Ігор Самардак провів нараду з духівництво Яворівського району

В червні Яворівщина відзначатиме низку свят: День Героїв (на другий день Святої Трійці) та День Конституції, підготовка до червневих свят триває більше як місяць, щоб все відбулось на найвищому рівні.

З метою гідного відзначення цих подій, сприяння консолідації суспільства навколо ідей державності та соборності України, утвердження у громадян почуття патріотизму і поваги до своєї держави 12 червня 2019 року голова Яворівської райдержадміністрації Ігор Самардак, спільно з головою районної ради Володимиром Сичаком та начальником відділу культури, туризму, молоді та спорту Наталією Лялюк зустрілися з духівництво Яворівського району, а саме з о.Шидловським Володимиром, о. Кобасяром Степаном, о. Пітою Романом та о.Гавриленком Володимиром.

Від так, День Героїв відзначаємо 17 червня 2019 року о 12:00 на площі Ринок біля міського Народного дому м. Яворова, після цього відбудеться піша хода на старий цвинтар до пам’ятника Січовим Стрільцям.

28 червня 2019 у всіх церквах відбудуться Служби Божі за Україну, а о 19:00 урочистий і святковий концерт до 23-річниці Конституції України та фестиваль сучасної популярної пісні присвяченого 70-ій річниці від дня народження композитора Володимира Івасюка «У долі своя весна»