Голова РДА провів виїзний прийом громадян на території Великопільської сільської ради

У вівторок, 15 листопада, голова райдержадміністрації Орест Хлян  провів  виїзний прийом громадян у селі Великополе.

Зі своїми проблемами до керівника району звернулося багато людей, всі були прийняті і вислухані. В ході прийому жителями сільської ради піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: заміна вікон у Великопільській ЗОШ I-III ст. на енергозберігаючі та влаштування даху, відновлення автобусного маршруту у вихідні і святкові дні, питання підвозу дітей підготовчих та молодших класів шкільним автобусом після занять з с. Великополе до с. Затока.

Під час прийому на всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді. По закінченню прийому голова райдержадміністрації дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.