Голова райдержадміністрації провів черговий особистий прийом громадян

Відповідно затвердженого графіка,  2 січня 2020 року голова Яворівської районної державної адміністрації Андрій Шумський провів черговий особистий прийом громадян.

Зі своїми проблемами до очільника району звернулось 3 жителі Яворівського району. А саме: с.Старичі та м.Яворова, які підняли питання соціального та земельного характеру.

Голова райдержадміністрації уважно вислухав кожне питання, детально роз’яснив заявникам можливі варіанти їх вирішення.

За результатами особистого прийому Андрій Шумський доручив керівникам структурних підрозділів адміністрації вжити всіх можливих заходів щодо вирішення порушених у зверненнях питань.

Питання роботи зі зверненнями громадян знаходиться під постійним контролем керівництва райдержадміністрації.