Голова райдержадміністрації провів зустріч з громадськістю Немирівської сільської ради

Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів  Яворівського  району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. Метою проведення таких прийомів  є  вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня. Так, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом районної державної адміністрації, 29 листопада, голова райдержадміністрації Орест Хлян  приймав громадян  Немирівської сільської ради.

Серед питань, з якими місцеві люди зверталися на особистий прийом до очільника району, були проблеми з проведення капітального ремонту автошляху Немирів – Салаші, проведення ремонту фасаду та влаштування даху у дитячому садку смт. Немирів та влаштування сучасного енергоємного опалення.

Орест Васильович надав роз’яснення щодо порядку вирішення порушених питань та зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення.