Голова райдержадміністрації провів розширену нараду

У середу, 31 травня, в Яворівській райдержадміністрації під керівництвом голови адміністрації Ореста Хляна за участі голови райради Володимира Сичака відбулась розширена нарада з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, державних установ та представників органів місцевого самоврядування.

Розпочавши нараду, Орест Васильович наголосив присутнім про ефективні роботи, які були проведені в районі у травні місяці з візитом перших осіб від лиця держави та церкви . Також оголосив про  масштабні заходи, які відбудуться у районі найближчим часом, зокрема , про Всеукраїнську прощу до села Страдч та фестиваль «Молода Галичина».

Продовжилась нарада з доповідей начальників структурних підрозділів, які коротко проінформували що відбулось за травень місяць, яка робота зроблена та що планується.

DSC_0006

Крім того на розгляд керівництва району було внесено ряд нагальних питань життєдіяльності району, які потребують особливої уваги. Голова райдержадміністрації відмітив, що основними  завданнями для керівників району на сьогодні є: наповнення бюджетів всіх рівнів, оздоровлення дітей влітку 2017 року, відбір громадян на військову службу за контрактом та призову на строкову військову службу, легалізація робочих місць та ряд інших питань.  Особливу увагу голова райдержадміністрації приділив питанню працевлаштування учасників АТО, надання допомоги їм та членам їх сімей.

DSC_0005

У ході проведення  наради очільник району розглянув низку питань щодо аналізу діяльності управлінь та відділів райдержадміністрації та дав ряд відповідних доручень.

Переглядів: 362