Голова райдержадміністрації Орест Хлян провів розширену апаратну нараду

Голова райдержадміністрації Орест Хлян,за участі голови районної ради Володимира Сичака, провів чергову розширену апаратну нараду, під час якої начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади доповідали про основні напрямки своєї роботи протягом жовтня, зазначивши проблемні питання по відповідних сферах, та пріоритети у роботі протягом наступного місяця.

Також голова райдержадміністрації Орест Хлян підняв цілу низку актуальних питань району: аналіз районних програм,  організація державних закупівель, формування бюджету на наступний рік тощо.

Традиційно, про стан справ у сфері фінансів доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Надія Горох, а начальник  управління державної казначейської служби України в Яворівському районі Львівської області Галина Гаращук акцентувала увагу на електронному надсиланні документів, так як  це спрощує процес обробки інформації.

Під час зустрічі начальник відділу Яворівської ВП Ковальчук Н поінформувала про  результати діяльності підрозділів поліції.

На нараді заслухано інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляни Ганусяк, яка повідомила про  отримання субсидій:«Тим сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, Уряд компенсує жовтневі витрати на комунальні послуги. Буде також компенсовано витрати на комунальні послуги за листопад у разі звернення за допомогою протягом двох місяців з дати початку опалювального періоду».

Голова райдержадміністрації відвів підсумки наради, охарактеризувавши роботу району та висловив сподівання, що в майбутньому ситуація буде кращою, а також наголосив на тому, що такі наради доречно проводити частіше з метою обговорення наболілих питань та задля спільних пошуків шляхів вирішення проблем.

Крім цього, на нараді обговорювалися питання щодо працевлаштування демобілізованих учасників АТО,  хід опалювального сезону , стан мінімізаторів заробітної плати у Яворівському районі та ін.

По закінченню наради були надані доручення начальникам відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Переглядів: 373