Голова райдержадміністрації обговорює план розвитку с.Мор’янці на 2019-2021р.

На виконання доручення Президента України Петра Порошенка Яворівський район в розрізі кожного населеного пункту формує перспективний план розвитку територій на 2019 – 2021 роки.

7 лютого 2019 року голова Яворівської райдержадміністрації Ігор Самардак
провів зустріч з громадою с.Мор’янці, де обговорили план розвитку території на 2019-2021рр.

Участь в обговоренні взяли голова Краковецької сільської ради Ольга Мамчур, директор Морянецька ЗОШ Iст. Надія Куліковська, місцеві депутати, педагоги, місцеві підприємці та громада села.

На початку зустрічі Ігор Самардак довів присутнім інформацію про основні завдання органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо розвитку і розбудови місцевої інфраструктури, закладів соціально-культурної сфери, забезпечення екологічної рівноваги та подальшого розвитку сільських територій на період до 2021 року.
Як зазначив очільник району питання поліпшення життєдіяльності громад вирішуватимуться перш за все, виходячи з інтересів громади та її жителів, завдяки ініціативності та активної участі кожного громадянина.

Під час зустрічі жителі порушили питання щодо реставрування пам’ятника архітектури місцевого значення дерев’яної церкви с.Мор’янці; реконструкція даху школи та фасаду; ремонт дороги.

Пріоритетними напрямами роботи на 2019-2021 роки визнано: влаштування зупинки на другому кінці села; пішохідний перехід біля Морянецька ЗОШ Iст. Церква.

Також, Ігор Самардак відмів, що завдяки новим реформам, які впроваджує Президент України та уряд держави, люди на місцях відчувають, як відбувається принцип децентралізації, зокрема відкриваються нові дошкільні установи, відбуваються капітальні ремонти шкіл та ФАПів, народних домів, покращується їх матеріально-технічна база та відновлюється дорожнє покриття.