Для аграріїв району відбувся тренінг «Де взяти гроші мікро – та малому агровиробників у військовий час?»

З ініціативи Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА сьогодні, 9 березня у Яворівській РВА відбулася робоча зустріч з аграріями  та представниками місцевих органів виконавчої влади і місцевого самоврядування Яворівського району на тему: «Де взяти гроші мікро - та малому агровиробників у військовий час?»

На початку робочої зустрічі перший заступник представив директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяну Гетьман та гостей присутнім і побажав спокійного та продуктивного дня.

Під час презентації присутні дізнались про додатковий фінансовий ресурс у межах програм підтримки сільськогосподарських товаровиробників із бюджетів всіх рівнів та проектів міжнародної технічної допомоги від директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяни Гетьман. 

“Сьогодні аграрії мають можливість залучити кошти як у вигляді грантів так і у вигляді коштів з державного та обласного бюджетів. Попри війну Львівщина єдина область, яка в минулому році на підтримку аграріїв спрямувала близько 24,0 млн. грн. і цього року цей фінансовий ресурс збільшено майже на 30% і складає 34,2 млн.грн.», - зазначила Tetiana Hetman

З новим Порядком бронювання військовозобов’язаних за списком військовозобов’язаних під час дії воєнного стану, а також Порядок та Критерії визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період присутніх ознайомила заступник директора департаменту – начальник управління продовольства та розвитку сільських територій Оксана Бакун. Також вона зауважила, що розпорядженням голови обласної військової адміністрації від 28.02.2023 №101/0/5-23ВА та наказом Мінагрополітики від 21.02.2023 №223 (зі змінами) затверджені додаткові, до постанови КМУ від 27.01.2023  № 76, критерії визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Крім цього, під час зустрічі аграрії району дізнались про діючі програми кредитування від АТ «Ощадбанк» та про можливості фінансового стимулювання суб’єктів підприємництва за працевлаштування певних категорій населення.

Зустріч пройшла у формі діалоги де кожен обмінявся думками та досвідом у  сільськогосподарській сфері.

Переглядів: 8