Робота Центру надання адміністративних послуг Яворівської РДА у жовтні 2017р

 Продуктивність команди відділу надання адміністративних послуг Яворівської райдержадміністрації  характеризується, у першу чергу, кількістю наданих адміністративних послуг. Так, у жовтні 2017 року у ЦНАПі надали майже 2 тисяч адміністративних послуг. Тим самим наповнили бюджет району на 63744 гривень.

Найпопулярнішими за цей період стали адміністративні послуги щодо державної реєстрації права власності на нерухоме майно - 254, надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягу з ДЗК про земельну ділянку -180,    надання відомостей з державного земельного кадастру у формі викопіювань з кадастрової карти-65  та  державної реєстрації іншого речового права - 36 та ін.

У відділі  адміністративних послуг постійно працюють над тим, щоб відвідувачі якомога менше проводили часу в очікуванні послуг і якнайшвидше їх отримали. Саме для цього розробляються та успішно впроваджуються спеціальні програмні засоби, удосконалюються навички і методи роботи з клієнтами адміністраторами та державними реєстраторами ЦНАПу, проводиться щомісячний моніторинг часу очікування у черзі та часу обслуговування клієнтів.

Крім того, адміністраторами надано  чимало  консультацій.

Слід зауважити, що отримати адміністративні послуги також можливо через портал електронних сервісів, скориставшись  посиланням  https://kap.minjust.gov.ua/.

 А  перевірити наявність черги можна через онлайн трансляцію за посиланням

Переглядів: 1,154