Covid-19: нова хвиля!

Сьогодні, 12 жовтня, заступник голови райдержадміністрації Володимир Дзюнька за участі заступника голови райдержадміністрації Андрія Тиндика провели робочу нараду з керівниками закладів охорони здоров’я району.

Основне питання збільшення кількості поступлень на стаціонарне лікування хворих на коронавірусну інфекцію та напрацювання плану дій з ліквідації Covid-інфекції.

Про загальну ситуацію в районі проінформував заступник директора комунального некомерційного підприємства "Новояворівської лікарні ім.Ю.Липи" НМР Львівської області Жмурко Богдан Михайлович та наголосив на тому, що єдиний шлях боротьби з пандемією вакцинація.

На сьогодні в КНП НМР “Новояворівській районній лікарні ім.Ю.Липи” перебуває 176 хворих на Covid-19. На жаль за останню добу ми втратили 3 пацієнтів. З 176 ковідних пацієнтів Новояворівської лікарні 12 вакциновані і всі вони легкої форми” — Б.Жмурко.

Під час наради також акцентували увагу на страхуванні медичних працівників.

Начальник Яворівського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Марія Дудич наголосила, що лікування застрахованих осіб від важких захворювань або травм, які спричинили ускладнення і показання для продовження лікування в реабілітаційному відділенні. Курс реабілітації працюючих оплачується за кошти Фонду соціального страхування України у повному обсязі.

Переглядів: 0