Бій за посаду головного лікаря Яворівської ЦРЛ

21 жовтня 2016 року в приміщенні сесійного залу районної ради відбулася ІХ-а сесія Яворівської районної ради VІІ скликання. Головував на засіданні очільник районної ради Володимир Сичак з двома заступниками та головою райдержадміністрації Орестом Хляном

В роботі пленарного засідання взяли участь депутати обласної ради Ковалик Михайло та Пазин Дмитро, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Рак, заступник голови райдержадміністрації Ірина Масюк, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, правоохоронні органи, голови місцевих рад, керівники установ та інші.

На початку пленарного засідання голова районної ради Володимир Сичак та голова райдержадміністрації Орест Хлян від імені усіх присутніх привітали депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження .

Дискусії виникли при обговоренні питання щодо вибору головного лікаря Яворівської центральної районної лікарні.

 В дебатах на посаду головного лікаря брали участь Дмитрів Михайло та Бойко Василь. На сесії були громадськість району для підтримання того чи іншого представника. Кандидати розповіли про себе, про концепцію розвитку та функціонування Яворівської ЦРЛ та закладів охорони здоров’я району в перспективі та відповіли на запитання щодо майбутньої діяльності на посаді головного лікаря.

Варто зазначити, що на підтримку Дмитріва Михайла виступили присутні депутати обласної ради, голова Яворівської міської ради, громадські організації. Проте, в ході голосування ні один з кандидатів не набрав відповідну кількість голосів, однак  голова районної ради пообіцяв в понеділок, після спілкування з колективом Яворівської ЦРЛ прийняти рішення щодо посади головного лікаря.

Крім цього , на розгляд сесії винесено наступні питання: затвердження Стратегії розвитку Яворівського району на період 2016-2020 років;  готовність господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 р.р.; про інформацію Яворівської районної державної адміністрації про стан виконання районних цільових програм на 2016 рік;  звіт про виконання районного бюджету Яворівського району за 9 місяців 2016 року; внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2016 рік; про затвердження угод про міжбюджетні трансферти; про районні цільові програми; затвердження районної Програми розвитку дорожнього руху та його безпеки в Яворівському районі на 2016-2018 роки; інформацію Городоцької місцевої прокуратури про стан законності та заходи щодо її зміцнення на території Яворівського району за перше півріччя 2016 року тощо.

Переглядів: 1 916