Апаратна нарада щодо ситуації в районі

Голова райдержадміністрації Орест Хлян, за участі голови районної ради Володимира Сичака, провів чергову  апаратну нараду, під час якої начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади доповідали про основні напрямки своєї роботи протягом січня, зазначивши проблемні питання по відповідних сферах, та пріоритети у роботі протягом наступного місяця.

Також голова райдержадміністрації Орест Хлян підняв цілу низку актуальних питань району: аналіз районних програм,  організація державних закупівель, стан мінімізаторів заробітної плати, надходження акцизу до бюжету тощо.

Традиційно, про стан справ у сфері фінансів доповіла начальник управління фінансів райдержадміністрації Надія Горох, а начальник  управління державної казначейської служби України в Яворівському районі Львівської області Галина Гаращук акцентувала увагу на вчасній подачі документів.

По закінченню наради Орестом  Хляном  були надані відповідні доручення

.