Апаратна нарада: підсумки 2016 року та плани на 2017 рік

3 січня в Яворівській райдержадміністрації Орест Хлян провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

На нараді обговорювалися питання щодо підсумків року, підведення підсумків по кількості  здачі мікропроектів, надання допомог малозабезпеченим сім’ям, які мають на вихованні одну, дві дитини згідно нових вимог діючого законодавства, обговорювали фіскальні питання,  діяльності ЦНАП у  2017 році та виконання протокольних доручень тощо.

В ході проведення наради кожен керівник структурного підрозділу РДА, районних служб та установ доповів про діяльність у 2016 р  та плани на 2017р у підпорядкованих їм відомствах.

За результатами наради головою райдержадміністрації прийняті відповідні рішення, дані протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.