Апаратна нарада під головуванням першого заступника райдержадміністрації

31 липня перший заступник голови Яворівської райдержадміністрації Ігор Рак провів апаратну нараду за участі голови Яворівської районної ради Володимира Сичака, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації.

На нараді обговорено роботу за минулий тиждень, накреслено плани на поточний період, зокрема  проведення фестивалю Яворівської іграшки та меду, 150-річчя від дня народження О.Маковея , Дня прапора України та 26-річниці з Дня незалежності України

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури.

Заступник начальник управління фінансів Фірчук Ірина  розповіла  про виконання бюджету та формування бюджету на 2018р. В.о начальник відділу АПР Роман Кавецький  інформував про жнива, зокрема про збір озимого ріпака, а завідувач сектору молоді та спорту Роман Свистун про робочі питання щодо встановлення спортивних майданчиків на території Яворівського району.

Крім цього, заслухали інформацію начальника ЦНАП Ірини Диди про діяльність центру надання адміністративних послуг та впровадження надання послуг в електронній формі .

По завершенню апаратної наради першим заступником райдержадміністрації Ігорем Раком було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів , зокрема про підготовку до опалювального сезону та дистанційне обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство»  бюджетними установами, тощо.