АНДРІЙ ШУМСЬКИЙ ПООБІЦЯВ: РІШЕННЯ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ Г.Я.БАБІЯ З ПОСАДИ ДИРЕКТОРА НОВОЯВОРІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО КОМПЛЕКСУ «ЗОШ II ст. – ЛІЦЕЙ» НЕ БУДЕ СКАСОВАНЕ

Сьогодні, 7 лютого, до голови райдержадміністрації Андрія Шумського звернулись педагоги та батьки учнів Новояворівського навчально-виховного комплексу "ЗОШ ІІ ступеня - ліцей" з метою недопущення скасування наказу відділу освіти райдержадміністрації про звільнення Бабія Григорія Ярославовича з посади директора даного закладу.

Присутні аргументували своє звернення постійним моральним тиском з боку Бабія Г.Я. на колектив, учнів та батьків. Також скаржились на неефективне виконання ним обов’язків на посаді директора даного закладу.

Андрій Миколайович уважно вислухав присутніх та пообіцяв захистити інтереси колективу, учнів та батьків, й не допустити повернення на посаду Бабія Григорія Ярославовича.

Довідка: за інформацією начальника відділу освіти райдержадміністрації В.Байди, Бабій Григорій Ярославович 05.02.2019 року написав заяву про звільнення його із займаної посади за угодою сторін.

Переглядів: 44