Ряд важливих питань розглянули на апаратній нараді

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Ігоря Самардака 15 квітня 2019 року відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району, які стосувалися бюджету, соціальної сфери, освіти, медицини, розвитку сільського господарства, економіки. Зокрема були обговорені питання виконання бюджету,  змін у механізмі призначення житлових субсидій, ремонт доріг, використання  системи «НАБАТ» для оповіщення керівного складу цивільного захисту, підсумки роботи за І квартал 2019року зі зверненнями громадян, тощо.

Начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської РДА Наталія Лялюк інформувала, що 16 квітня  о 12.00 год у с.Вороблячин відбудеться відкриття виставки «Історії життя героїв Небесної сотні Львівщини»

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації проінформували про виконані завдання минулого тижня та плани роботи на поточний тиждень.

По завершенню апаратної наради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів, а саме аналіз кількісних та якісних показників для можливості відкриття ІРС в с Карачинів, інформування 2 етапу виборів, тощо

Переглядів: 170