Засідання Колегії Яворівської РДА

18 травня 2018 року в Яворівській районній державній адміністрації відбулося засідання Колегії Яворівської райдержадміністрації.

На порядок денний засідання було винесено ряд питань:

 1. Виконання за 4 місяці 2018 року та внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2018 рік. Доповіла: Н.Горох.
 2. Звіт головного редактора комунального підприємства «Редакція часопису «Яворівщина». Доповідав: В.Дацко.
 1. Про звіт керівника комунального підприємства «Яворівське районне радіомовлення». Доповідала: С.Різник.
 1. Про перетворення Яворівської центральної районної лікарні в Комунальне некомерційне підприємство Яворівської районної ради «Яворівська центральна районна лікарня». Доповідав: М.Дмитрів.
 1. Про перетворення Новояворівської районної лікарні № 1 імені Юрія Липи в Комунальне некомерційне підприємство Яворівської районної ради «Новояворівська районна лікарня № 1 імені Юрія Липи». Доповідав: М.Дмитрів
 1. Про перетворення Івано-Франківської районної лікарні № 2 в Комунальне некомерційне підприємство Яворівської районної ради «Івано-Франківська районна лікарня № 2». Доповідав: М.Дмитрів.
 1. Про перетворення Немирівської лікарні в Комунальне некомерційне підприємство Яворівської районної ради «Немирівська лікарня». Доповідав: М.Дмитрів.
 1. Про стан реалізації загальнонаціональної кампанії "Обери свого лікаря", а саме щодо укладеннями мешканцями Яворівського району декларації про надання медичних послуг з лікарями первинної ланки. Доповідав: М.Дмитрів.
 1. Про затвердження Програми організації та проведення оплачуваних громадських робіт Яворівською районною філією Львівського обласного центру зайнятості на 2018 рік. Доповідав: М.Вигринович.
 1. Про затвердження Програми надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах у Яворівському районі Львівської області на 2018 рік. Доповідала: Л.Кашуба.
 1. Про затвердження Програми проведення діагностичних, протиепізоотичних, лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних, інвазійних, антропозоонозних захворювань на території Яворівського району на 2018 рік. Доповідав: Ю.Бундз.
 1. Різне.
Переглядів: 345