Засідання Колегії Яворівської РДА

Сьогодні, 12 грудня 2017 року під головуванням голови Яворівської районної державної адміністрації Ореста Хляна та голови Яворівської районної ради Володимира Сичака відбулося засідання Колегії Яворівської районної державної адміністрації, участь у якому взяли керівники підприємств, установ та організацій Яворівського району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови та секретарі місцевих рад.

На початку засідання керівники Яворівського району Орест Хлян та Володимир Сичак привітали та вручили кращим волонтерам Яворівського району Наталії Моржин та Надії Гудошніковій ордени Срібна зірка «ЗА ЗАСЛУГИ», за видатні заслуги та наполегливу працю, високий професіоналізм, сумлінне та бездоганне служіння українському народу, спрямовані на розвиток і утвердження суверенітету Держави та територіальної цілісності України.

_DSC0614 _DSC0611

На засіданні колегії було розглянуто наступні питання:

  1. Про внесення змін до районного бюджету Яворівського району на 2017 рік . (заступник начальника фінансового управління Ірина Фірчук).
  2. Про районний бюджет Яворівського району на 2018 рік. (заступник начальника фінансового управління Ірина Фірчук).
  3. Про завдання щодо імплементації Закону України «Про освіту» у 2018 році. (начальник відділу освіти Михайло Дорош).
  4. Про присвоєння Староярській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці. (начальник відділу освіти Михайло Дорош).
  5. Про реформування галузі охорони здоров’я Яворівського району упродовж 2018 року.(головний лікар Яворівської центральної районної лікарні Михайло Дмитрів).
  6. Про перереєстрацію Немирівської міської лікарні Яворівського району. (головний лікар Яворівської центральної районної лікарні Михайло Дмитрів).
  7. Про реорганізацію фельдшерсько – акушерського пункту с. Наконечне Перше Яворівського району.(головний лікар Яворівської центральної лікарні Михайло Дмитрів).

В ході засідання перед присутніми виступила начальник управління статистики у Яворівської районі Любов Луньо, яка надала учасникам методичні рекомендації щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 6-сільрада.

У свою чергу начальник управління сільського господарства райдержадміністрації Михайло Васильовський наголосив учасникам  засідання на необхідності та важливості проведення аудиту земель та взятті на баланс гідроспоруд.

На завершення виступив Орест Хлян, який проінформував присутніх про план засідань Колегії Яворівської районної державної адміністрації на 2018 рік.

Окрім цього, голова райдержадміністрації анонсував проведення:

  • 20 грудня 2017 року об 11:00 год. у приміщенні РНД “Сокіл” м. Яворова зустрічі працівниками Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області та Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області з аграріями та сільськими головами Яворівського району.
  • 21 грудня  2017 року о 13:00 год. в РНД "Сокіл" - семінар щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2018 рік.
Переглядів: 401