Ярослав Коминський провів нараду щодо функціонування підрозділу територіальної оборони на території району

Відповідно до Закону України "Про основи національного спротиву", 12 серпня 2021 року голова райдержадміністрації Ярослав Коминський провів службову нараду з керівним складом Яворівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки і командиром підрозділу територіальної оборони, який розташований на території Яворівського району.

Зокрема, під час службової наради обговорили питання розміщення та функціонування підрозділу територіальної оборони на території району, а також звернули увагу на проблемні питання, які потребують нагального вирішення. Також Ярослав Григорович поділився досвідом пройденим з тижневого курсу підвищення кваліфікації для голів обласних та районних державних адміністрацій з питань воєнної безпеки та оборони держави.

Відтак, голова райдержадміністрації  ознайомив з ключовими напрямками оборонної реформи в державі, з принципами організації та виконання завдань оборони держави на рівні району, виконання заходів територіальної оборони та введення правового режиму воєнного стану.

Переглядів: 4