«Велике будівництво»: у Яворові триває капітальний ремонт на стадіоні імені Євгена Смука

У місті Яворів Яворівської територіальної громади триває капітальний ремонт на стадіоні ім. Є Смука. Роботи проводять в межах Програми Президента України «Велике будівництво».

Роботи по капітальному ремонту стадіону розпочали цьогоріч. Загальна кошторисна вартість становить 11,3 млн грн.

«Стадіон ім. Є. Смука у Яворові відіграє важливу роль для громади, оскільки є осередком проведення спортивних заходів, а також забезпечує функціонування різних спортивних секцій. Цьогоріч для проведення робіт на об’єкті передбачено спрямувати 10,7 млн грн, з яких 7 млн грн – кошти ДФРР, 1 млн грн – субвенції на соціально-економічний розвиток територій та 2,7 млн грн – з бюджету Яворівської територіальної громади», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Проєкт передбачає капітальний ремонт трибун з навісом, відновлення зони бігових доріжок, улаштування інженерних мереж (водовідведення, електроосвітлення), огородження, проведення благоустрою території стадіону.

Станом на сьогодні тривають роботи з облаштування трибун та бігових доріжок, а також встановлення підпірної стінки.

Стадіон розрахований на 935 глядацьких місць.