«Велике Будівництво»: у Волі-Висоцькій триває реконструкція дитсадка для 40 дітей

Воля-Висоцька входить до складу Жовківської територіальної громади Львівського району. Населення складає 1724 жителі, з них 157 - діти дошкільного віку, які не мають змоги навчатись через відсутність дошкільного навчального закладу.

Щоб вирішити проблему придбали нежитлове приміщення, яке в подальшому будуть реконструювати під дошкільний навчальний заклад на 40 місць. Замовником робіт виступає Жовківська міська рада.

«Загальна кошторисна вартість робіт - близько 16,4 мільйона гривень. Реконструкцію розпочали у 2019 році коштами місцевого бюджету. За два минулі роки на об’єкт спрямували 7,9 млн грн. За цей час підсилили фундаменти, добудували другий поверх, встановили дах, сходи, виконали стяжки в приміщеннях, встановили віконні та дверні блоки. Введення об’єкту в експлуатацію забезпечить створення 40 нових місць для дошкільнят та 15 нових робочих місць для мешканців громади», - очільник області Максим Козицький.

Цьогоріч для завершення робіт на об’єкті мають спрямувати 9,5 млн гривень шляхом акумулювання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій  – 5,8 млн грн, обласного бюджету – 1,7 млн грн та бюджету Жовківської територіальної громади – 2 млн гривень.

У проєкті передбачили: добудову та надбудову другого поверху під дошкільний навчальний заклад на 40 місць, улаштування даху, підлоги, інженерних мереж (водопостачання, каналізування, опалення, вентиляції, електропостачання), встановлення віконних та дверних блоків, здійснення внутрішніх оздоблювальних робіт, утеплення та опорядження фасадів, влаштування паливної з встановленням електричних котлів, благоустрій території, а також закупівля обладнання.

Станом на зараз завершили фасадні роботи, під’єднали інженерні мережі. Тривають внутрішні оздоблювальні роботи.

1 / 1