У Запитові відкрили новозбудовану амбулаторію

26 грудня відкрили новий медичний заклад у селі Запитів Новояричівської територіальної громади, будівництво якого розпочали ще у 2016 році.

Відтепер мешканці селища Запитів отримуватимуть якісну медичну допомогу у світлому та просторому приміщенні. Тут є кабінети лікаря, педіатричної допомоги, кабінет для щеплень, маніпуляційна, клінічна лабораторія та кабінет УЗД.

«Відкриття цієї амбулаторії є наочним прикладом спільного діалогу обласної влади та громади села Запитів. Завершення будівництва амбулаторії у смт Запитів сприятиме у забезпеченні мешканців гідними медичними послугами», - привітав з відкриттям начальник управління капітального будівництва Роман Калагурський

На будівництво амбулаторії витратили понад 14,1 млн грн, з яких 12 млн грн - субвенція з державного бюджету та 1,25 млн грн - співфінансування Новояричівської територіальної громади.

Роботи проводила підрядна організація ТОВ «Граніт «УТОГ».

Об’єкт реалізовано в межах державної програми «Доступна медицина» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості у Львівській області.