На Львівщині триває ремонт автомобільної дороги Східниця – Верхнє Синьовидне

В області активно проводять ремонт автомобільної дороги О140406 Східниця – Верхнє Синьовидне км 0+000 – км 4+900.

Відтак, сьогодні у межах робочої поїздки у Сколівський район Максим Козицький оглянув стан автодороги та прослідкував за процесом виконання робіт.

Роботи виконує підрядна організація ТОВ "Онур Конструкціон Інтернешнл". Загальна вартість ремонтних робіт 156 млн 980 тис грн.

У 2019 році виконали ремонтних робіт на суму – 49 млн 748 тис грн,  з них 14  млн 761 тис грн – Державного дорожнього фонду та 34 млн 986 тис грн – кошти обласного бюджету.

За ці кошти здійснили  земляні роботи, влаштування  підпірних стінок та на окремих ділянках влаштували  основу щебенево - піщаної суміші та шар асфальтабетону.

Зазначимо, цьогоріч на ремонт дороги з Державного дорожнього фонду передбачили 53 млн 074 тис грн. Відтак, за ці кошти заплановано провести ремонт двох мостових переходів, влаштування тротуарних доріжок, а також завершити влаштування асфальтобетонного покриття.