За працевлаштування учасників АТО роботодавцям компенсують єдиний внесок

Кабінет Міністрів України Постановою від 30.11.2016  № 879 вніс зміни до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013  № 198 та Порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2013 р. № 347 “Деякі питання реалізації статті 26 та частини другої статті 27 Закону України “Про зайнятість населення”.

Від тепер, учасників антитерористичної операції включено до категорій громадян, за працевлаштування яких для роботодавців передбачено право на компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Таку компенсацію роботодавець зможе отримати протягом одного року за умови працевлаштування учасника АТО на нове робоче місце не менше, ніж на два роки.

Крім того, визначено перелік документів, які потрібно подавати учаснику АТО до центру зайнятості для отримання статусу безробітного

Переглядів: 405