Яворівська ДПІ: тренінг з платниками податків щодо подання звітності за допомогою «Електронного кабінету платника»

Яворівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області з метою профілактики, запобігання поширення та мінімізації інфікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» закликає платників спілкуватися з податковою службової дистанційно, максимально використовуючи можливості електронних сервісів ДПС.

У Центрі обслуговування платників відбувся тренінг з питань отримання практичних навичок користування Електронним кабінетом платника, правильності заповнення звітності та подання її в електронному вигляді.

На сьогодні найпопулярнішим електронним сервісом Державної податкової служби є Електронний кабінет, який забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов'язків, визначених Податковим кодексом України (далі – Кодекс) та нормативно-правовими актами, що прийняті на підставі та на виконання Кодексу.

Інформаційно-телекомунікаційну систему «Електронний кабінет» (далі -Електронний кабінет) запроваджено з 1 січня 2018 року на базі існуючого електронного сервісу «Електронний кабінет платника».

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http:// cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Як показує практика користування електронними сервісами переважна більшість платників користується Електронним кабінетом.

Переглядів: 14