Яворівська ДПІ: питання одноразового (спеціального) добровільного декларування, під час зустрічі з представниками бізнесу

Яворівська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує.

Відбулася зустріч начальника Яворівської ДПІ  Петра Шота з платниками податків.

Петро Шот звернув увагу присутніх, що 01 вересня стартувала кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Кампанія декларування), яка триватиме до 1 вересня 2022 року.

Під час заходу розглянуті актуальні питання щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету..

Податківець наголосив, що подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації є правом, а не обов’язком фізичної особи. Декларант звільняється від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності у випадку декларування таких активів.

Далі Петро Шот зупинився на новаціях у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій та нагадав присутнім про право громадян на податкову знижку і повідомив, що для фізичних осіб, які декларують право на податкову знижку, останній день подання Декларації про майновий стан і доходи – 31.12.2021 (включно).

Переглядів: 2