Яворівська ДПІ: проведено черговий семінар з питань одноразового (спеціального) декларування

В Яворівській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області проведено черговий тематичний семінар на тему «Актуальні питання щодо одноразового (спеціального) декларування активів фізичних осіб, новації податкового законодавства».

Платникам повідомлено, що  Одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

Декларанти матимуть право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію (далі - Декларація) із зазначенням активів, що їм належать, та з яких не були сплачені податки і збори, до 1 січня 2021 року. При цьому в Декларації не зазначається інформація про джерела одержання (набуття) декларантом об’єктів декларування.

Наприкінці податківці звернули увагу присутніх на те, що податкова амністія є унікальною можливістю легалізувати свої доходи.

Переглядів: 8