Яворівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує

До уваги суб’єктів господарювання, які планують застосовувати ПРРО!

Яворівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області доводить до відому про те,  що з метою заповнення розділу 4 «Дані щодо ПРРО» заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за ф. № 1-ПРРО (далі – Заява за ф. № 1-ПРРО), форма якої затверджена наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547», поняття тип програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – ПРРО) «Каса самообслуговування» означає, що такий ПРРО встановлений на конкретну господарську одиницю та використовується за адресою, зазначеною в реєстраційній Заяві за ф. № 1-ПРРО, при цьому його застосування не передбачає залучення касира (наприклад платіжний термінал).

Крім того, з метою заповнення розділу 4 «Дані щодо ПРРО» Заяви за ф. № 1-ПРРО поняття тип ПРРО «Інтернет торгівля» означає, що такий ПРРО встановлений на конкретну господарську одиницю і використовується за адресою, зазначеною в реєстраційній Заяві за ф. № 1-ПРРО, та при його застосуванні можливе залучення касира (інтернет-магазин (сайт)).

Повідомляйте податкову про зміну даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи

Яворівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області звертає увагу, що у разі зміни даних (наприклад: зміна місця проживання (податкової адреси), зміна прізвища, ім’я, по батькові, тощо) фізичні особи – платники податків зобов’язані, подавати контролюючим органам відомості про зміну таких даних протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання до контролюючих органів Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (Форма № 5ДР) відповідно до пункту 70.7 статті 70 Податкового кодексу України.

Подати Заяву про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків можна в один із таких способів:

особисто або через законного представника до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а у разі зміни місця проживання – до контролюючого органу за новим місцем проживання. Фізичні особи, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь-якого контролюючого органу.;

засобами електронного сервісу «Електронний кабінет» на субсайті Головного управління ДПС у Львівській області вебпорталу ДПС або за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Закликаємо дотримуватися вимог чинного законодавства, а також привести у відповідність свої реєстраційні дані.

Переглядів: 7