Яворівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує

Про одноразове (спеціальне) добровільне декларування під час зустрічі

Яворівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує.

Днями за участі начальника Яворівської  ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Петра Шота відбулася зустріч, під час якої обговорювалися питання одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Учасникам заходу нагадали, що триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування та зазначили, що декларування активів здійснюється виключно за бажанням громадянина, який має право на таке декларування

Платники отримали відповіді на питання щодо бази нарахування, ставок, порядку обчислення та сплати збору та інше.

Відбувся практикум (тренінг) для платників податків в Яворівській ДПІ

Яворівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує.

Днями фахівці Яворівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області  провели практикум (тренінг) з платниками податків на тему «Податкові новації. Застосування РРО/ПРРО».

Під час тренінгу платникам було надано роз’яснення  новацій податкового законодавства.

Учасників проінформували про системи оподаткування, які можна обрати, в яких випадках потрібно застосовувати РРО/ПРРО, а також повідомили про обов’язкове подання інформації про об’єкти оподаткування – повідомлення за формою 20-ОПП, заповнення та подання податкової звітності в електронному вигляді.

Крім того, податківці надали практичну допомогу з питань застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Нагадали, що триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування та звернула увагу слухачів, що декларація подається в електронній формі через Електронний кабінет платника. Скористатися податковою амністією громадяни можуть до 01 березня 2023 року.

Про застосування РРО /ПРРО під час «гарячої лінії» в Яворівській ДПІ

В Яворівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) та програмних РРО.

На запитання платників податків відповідала старший державний інспектор Яворівської ДПІ Наталія Британ.

Податківець розповіла про порядок реєстрації та перереєстрації РРО, нагадала, які фізичні особи-підприємці – платники єдиного податку зобов’язані та не зобов’язані застосовувати РРО та/або ПРРО, звернула увагу на відповідальність, яка передбачена за незастосування РРО/ПРРО платниками податків під час проведення розрахункових операцій.

Переглядів: 12