УВАГА !!!  ШАХРАЙСТВО

Яворівська ДПІ Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області звертає увагу платників податків, що в районі мають місце випадки вимагання невідомими особами  фінансової допомоги.

Зловмисники телефонують від імені керівника Яворівської ДПІ Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області до посадових осіб суб’єктів підприємницької діяльності з проханням передати кошти або перерахувати на банківський рахунок для  «фінансування» окремих заходів (надання матеріальної допомоги воїнам АТО, проведення перевірки, зустрічі високопоставлених осіб, тощо).

Будьте максимально обережні та не піддавайтесь на подібного роду провокації.

У випадку таких звернень просимо терміново повідомити про це керівництво Яворівського РВ УМВСУ у Львівській області за адресою: м. Яворів, вул. І. Франка, 16 (тел. № 259-2-13-32).

З такою ж інформацією можна звернутись у відділ внутрішньої безпеки УВБ ГУ ДФС у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35 (тел. 297-39-56; 297-36-09) або до Яворівської ДПІ  Городоцького управління за адресою: м. Яворів, вул. Львівська, 42 (тел. 259-2-15-42, 2-24-74).

Переглядів: 144