Управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Львівській області інформує, що впродовж поточного року, в ході проведення заходів щодо запобігання та протидії корупції, в тому числі в рамках співпраці з іншими правоохоронними органами, виявлено 15 фактів кримінальних корупційних правопорушень. За всіма виявленими фактами, слідчими органами проводиться досудове розслідування, зокрема:
- за статтею 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди) – 9 проваджень, з яких 5 особам оголошено підозру та матеріали направлено до суду;
- за статтею 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем) – 4 провадження, з яких 1 особі оголошено підозру та матеріали направлено до суду;
- за статтею 369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом) – 1 провадження, особі оголошено підозру та матеріали направлено до суду.
Також працівниками управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Львівській області впродовж 2016 року проведено 175 службових перевірок і розслідувань, за результатами яких керівникам територіальних підрозділів ДФС області та митниці винесено 75 подань про усунення причин та умов, що призвели до виявлених порушень. За результатами проведених перевірок з органів ДФС звільнено 11 осіб, 21-й особі оголошено догану, 30 осіб депремійовано, 1-й особі відмовлено у призначенні на посаду.
Про всі відомі факти корупції та зловживання службовим становищем можете, назвавши себе, або анонімно, повідомити співробітників управління внутрішньої безпеки, які вислухають та перевірять надану Вами інформацію щодо протиправних дій працівників податкової та митної сфери, в тому числі податкової міліції. Конфіденційність звернень гарантуємо.
Наявну інформацію просимо Вас повідомляти на цілодобову телефонну лінію сервісу «Пульс» (044) 284-00-07, або на телефон чергового УВБ ГУ ДФС у Львівській області (032) 297-36-09.
Також у письмовому вигляді Ваші звернення приймаються за адресою 79003, м.Львів, вул. Стрийська, 35, УВБ ГУ ДФС у Львівській області.