Тренінг для платників податків щодо подання звітності за допомогою «Електронного кабінету платника»

Начальник Яворівської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Петро Шот провів тренінг з питань отримання практичних навичок користування Електронним кабінетом платника, правильності заповнення звітності та подання її в електронному вигляді.

На сьогодні найпопулярнішим електронним сервісом Державної податкової служби є Електронний кабінет, який забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов'язків, визначених Податковим кодексом України (далі – Кодекс) та нормативно-правовими актами, що прийняті на підставі та на виконання Кодексу.

Податківець ознайомив з нормами та положеннями закону про проведення одноразового  (спеціального) добровільного декларування. Роз’яснив, що відноситься до об’єктів декларування, які ставки оподаткування.

Також, під час заходу були детально розглянуті питання щодо застосування РРО та ПРРО.

Інформаційно-телекомунікаційну систему «Електронний кабінет» (далі - Електронний кабінет) запроваджено з 1 січня 2018 року на базі існуючого електронного сервісу «Електронний кабінет платника».

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http:// cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Переглядів: 0