Служба зайнятості пропонує!

Отримати компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов´язкове державне соціальне страхування за умови створення нових робочих місць та працевлаштування на них безробітних. Згідно зі статтями 26 і 27 Закону України «Про зайнятість населення», роботодавці, які створюють нові робочі місця, мають можливість отримати компенсацію витрат зі сплати єдиного соціального внеску за рахунок коштів Фонду загальнообов´язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Компенсація надається за умови, що вони:

        є юридичними або фізичними особами, що створюють нові робочі місця та працевлаштовують на них  за скеруванням центру зайнятості безробітних з числа осіб, недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці,  або

        є суб’єктами малого підприємництва, які на новостворені робочі місця  в пріоритетних галузях економічної діяльності працевлаштовують безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

        не мають заборгованості зі сплати страхових внесків;

        не є  банкрутами і проти них не  порушена справа про банкрутство.

Підставою для надання компенсації є подані до центру зайнятості:

        заява (довільної форми);

        довідка (визначеної Порядком компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов´язкове державне соціальне страхування, затвердженим постановою КМУ від 15.04.2013 №347 форми).

Компенсація виплачуватиметься упродовж 12 місяців з дня працевлаштування особи, при цьому термін забезпечення роботою працівника повинен бути не меншим як два роки.

 

Переглядів: 166