РРО обов’язковий для «спрощенців»

УВАГА!!!  З 01.10.2020 р. платники єдиного податку другої — четвертої груп зобов’язані будуть використовувати РРО або програмний РРО незалежно від обсягів реалізації, якщо вони здійснюють:

- реалізацію товарів (надання послуг) через Інтернет;

- реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

- реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;

- реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння;

- роздрібну торгівлю уживаними товарами в магазинах (група 47.79 КВЕД);

- діяльність ресторанів, кафе, ресторанів швидкого обслуговування, крім продажу з автоцистерн, цистерн, бочок та бідонів; страв та безалкогольних напоїв у їдальнях і буфетах загальноосвітніх навчальних закладів і професійно-технічних навчальних закладів під час навчального процесу;

- діяльність туристичних агентств, туристичних операторів;

- діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщення (група 55.10 КВЕД);

- реалізацію текстилю (окрім реалізації за готівкові кошти на ринках), деталей та приладдя для автотранспортних засобів відповідно до переліку, що затверджується Кабміном.

З 01.01.2021 р. РРО або програмний РРО мають застосовувати всі платники єдиного податку другої — четвертої груп незалежно від виду діяльності, який вони здійснюють. Тому збільшення дозволених обсягів реалізації для платників єдиного податку другої групи до 2,5 млн грн уже не дуже тішить.

Переглядів: 10