Питання застосування Електронного кабінету платника на тренінгу в Яворівській ДПІ

Яворівська  ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області на постійній основі надає роз’яснення та допомогу платникам щодо впровадження електронних сервісів.

З початку поточного року було проведено більше 25 індивідуальних навчань та тренінгів з користування Електронним кабінетом. Для всіх бажаючих працівники ДПІ завжди готові надати практичну допомогу у користуванні електронними сервісами ДПС та відповісти на питання податкової тематики.

Так, нещодавно у приміщенні Центру обслуговування платників Яворівської ДПІ проведено черговий тренінг-навчання у форматі конструктивного діалогу «питання - відповідь - демонстрація», на якому фахівці розповіли та на практиці продемонстрували, як користуватися Електронним сервісом, призначенням якого є надання платнику податків можливості реалізувати свої обов’язки та права у сфері оподаткування в режимі on-line; проінформували процедури отримання ЕЦП в кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг, зокрема в КН ЕДП ІДД ДПС, та повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним  запитом (онлайн).

Нагадуємо, що вхід до Електронного кабінету здійснюється за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал Державної податкової служби України https://tax.gov.ua скориставшись електронним підписом.

Також повідомляємо, що в Електронному кабінеті розміщено актуальні інструкції про використання можливостей Е-кабінету.

Спілкуватися з Податковою службою можна дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» у месенджерах Telegram та Viber.

Переглядів: 0