Нові рахунки для сплати ПДФО та військового збору – 2019: кому та коли застосовувати?

ФахівціЯворівської ДПІ  Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області повідомляють.

Зауважимо! Рахунки для сплати ПДФО та військового збору, утримані із зарплати, а також в інших випадках, утриманих податковими агентами при нарахуванні доходів, не змінилися.

ДФСУ повідомляє, що для належного ведення оперативного обліку податку (збору) ДФС введено у дію нові коди бюджетної класифікації:

• 11010501 – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню»;
  • 11011001 – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

Отже, відтепер:

І. Платник податку – фізична особа, яка відповідно до розділу IV ПКУ зобов’язана сплатити податок, але звільнена від подання декларації (при нотаріальному посвідченні договорів та/або при видачі свідоцтв про право на спадщину тощо), сплачує:

– податок за кодом бюджетної класифікації «11010501» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами, які не підлягають обов’язковому декларуванню»;

– військовий збір за кодом бюджетної класифікації «11011000» – «військовий збір».

ІІ. Платник податку – фізична особа, яка зобов’язана подати декларацію, визначити та сплатити свої податкові зобов’язання, сплачує:

– податок за кодом бюджетної класифікації «11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;

– військовий збір за кодом бюджетної класифікації «11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».