Не зволікайте з отриманням реєстраційного номеру облікової картки платника податків для дітей

Реєстраційний номер облікової картки платника податків - є індивідуальним кодом, який надається фізичним особам і зберігається за ними протягом усього життя. Так, наприклад, реєстраційний номер облікової картки платника податків може знадобитися школярам - при реєстрації для участі в ЗНО, при вступі до вищих навчальних закладів, для участі в конкурсах або будь-яких інших заходах, які фінансуються за рахунок спонсорів. Крім того, при оформленні паспорта громадянина України реєстраційний номер може бути потрібен як додаткова змінна інформація.

Для отримання картки платника податків з реєстраційним номером необхідно подати до податкової інспекції за місцем реєстрації Облікову картку фізичної особи – платника податків за формою №1ДР (далі – Облікова картка №1ДР), яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.

Облікові картки №1ДР за малолітніх осіб (до 14 років) подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) та пред’являють документ, що посвідчує його особу, та свідоцтво про народження дитини (після пред’явлення повертається).

Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі (картка платника податків) малолітньої особи, видається одному з батьків за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного з батьків.

Після досягнення 14-річного віку для проведення реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, внесення змін до Державного реєстру, отримання картки платника податків використовуються дані паспорта громадянина України.

Подати документи для проведення реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків / отримати картку платника податків, отримати консультацію щодо переліку необхідних документів або заповнення Облікової картки №1ДР можна у Центрі обслуговування платників Яворівського відділення Городоцької ОДПІ.