Електронний кабінет – зручний сервіс від податкової служби

Яворівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує суб’єктам господарювання про можливість спілкуватися з податковою службою дистанційно за допомогою електронних сервісів.

Державна податкова служба України постійно презентує нові сервіси, які дають змогу не лише подати звітність на відстані, а й почерпнути чимало корисної інформації.

Сервіс «Електронний кабінет» - це онлайн-система, яка працює в режимі реального часу набирає популярності. Вона зручна і для фізичних осіб громадян. Якщо потрібна довідка, замовляй її в Електронному кабінеті та отримуй за кілька годин.

Єдине, що потрібно - це електронні ключі, які в подальшому можна генерувати самому.

Базовий функціонал електронного кабінету дає можливість у режимі онлайн переглядати дані карток особових рахунків про стан розрахунків з бюджетами.

Запити на отримання електронного витягу інформації щодо стану розрахунків з бюджетами потрібно направляти до органів Державної податкової служби засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» через персоналізований сервіс «Електронний кабінет платника».

Переглядів: 4