Детінізація ринку праці є одним з головних завдань захисту прав людини

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів від 05 вересня 2018 року №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», уряд доручив представникам ДФС спільно з іншими територіальними органами виконавчої влади провести починаючи з 05 жовтня 2018 року в установленому порядку комплексні заходи, спрямовані на детінізацію трудових відносин, легалізацію заробітної плати та підвищення рівня оплати праці.

Протягом жовтня - листопада 2018 року з керівниками підприємств та фізичними особами – підприємцями проведена роз’яснювальна робота, щодо оформлення трудових відносин та недопустимості виплати зарплати в «конвертах». Надзвичайно важливим напрямком у діяльності фіскальної служби  була і залишається боротьба за гідну заробітну плату, своєчасність її виплати та сплати податкових платежів. Особлива увага  приділяється оформленню належним чином трудових угод при   використанні найманих працівників фермерськими господарствами  та сільськогосподарськими підприємствами, які мають сезонний характер роботи та додатково залучають найманих працівників на період польових та ремонтних робіт, а також суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб.

Працівниками Яворівської ДПІ Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області постійно здійснюється контроль за видами діяльності суб’єктів господарювання та кількістю найманих працівників.

Яворівська ДПІ Городоцького управління ГУ ДФС у Львівській області інформує, що з  01.01.2019 року мінімальна заробітна плата становитиме 4173 грн. Мінімальний обсяг соціального внеску – 918,06 грн.

Переглядів: 179