Аналіз надання адміністративних послуг за 2020 рік в Яворівській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

За звітний період працівниками ЦОП було надано 6903 адміністративні послуги, що на 912 більше порівняно з 2019 роком.

Серед адміністративних послуг, найбільш запитуваними є видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, а також видача відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків, що складає  54.9 відсотків від загальної кількості наданих адміністративних послуг .

Впродовж 2020 року в ЦОП надано адміністративних послуг:

- 817  щодо надання витягу з реєстру платників єдиного податку;

- 843 щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій;

- 727 щодо реєстрації виданих ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Працівниками ЦОП у звітному періоді, окрім адміністративних послуг надано більше 237 тисяч інших послуг, зокрема консультацій з питань податкового законодавства, отримання вхідної кореспонденції, прийняття звітності тощо.