ЯВОРІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН (СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР) УПРАВЛІННЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ:

Одним із пріоритетів діяльності органів Пенсійного фонду Львівської області є удосконалення якості і розширення спектру послуг у сфері пенсійного забезпечення.

З цією метою створено віддалені робочі місця фахівців Яворівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління ПФУ у Львівській області.

Відповідні угоди про співробітництво укладено між  Головним управлінням Пенсійного фонду України у Львівській області та Краковецькою селищною радою і Немирівською селищною радою.

Жителі цих громад можуть, не виїжджаючи до районного центру, скористатися послугами Пенсійного фонду за місцем свого проживання.

Пенсіонер, завітавши на прийом до спеціаліста відділу обслуговування громадян, може отримати такі послуги:

• консультації з питань призначення, перерахунку, виплати пенсій;
  • роз’яснення щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення;
  • оформлення анкети для виготовлення пенсійного посвідчення;
  • прийом заяв для реєстрації на Веб – порталі електронних послуг Пенсійного фонду України;
  • проведення правової оцінки документів, необхідних для призначення та перерахунку пенсій;
  • надання допомоги особам щодо одержання відсутніх документів для призначення пенсії;
  • прийом заяв на запит пенсійної справи за новим місцем проживання;
  • прийом заяв про зміну способу виплати пенсії;
  • прийом заяв про поновлення виплати пенсії;
  • прийом документів для встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною;
  • та інші.

Послуги, що надаватимуться за попереднім замовленням громадян:

• надання довідок про розмір пенсії;
  • надання інформації про застраховану особу (довідки ОК – 5, ОК - 7);
  • видача пенсійних посвідчень.

Прийом здійснюватиметься другої  середи кожного місяця  у Краковецькій селищній раді та третьої середи кожного місяця у Немирівській селищній раді з 09:00 год. до 13:00 год.

Яворівський відділ

обслуговування громадян