Відбувся виїзний прийом до осіб з обмеженими можливостями та осіб з інвалідністю

Особи з обмеженими можливостями та особи з інвалідністю потребують більше уваги та турботи. З метою наближення пенсійних послуг до осіб з обмеженими можливостями та осіб з інвалідністю, працівниками Яворівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області проводяться виїзні прийоми за місцем проживання.

Зокрема, 4 червня та 5 червня 2019 року головний спеціаліст Стендер Ольга та начальник Яворівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Володимир Галак провели виїзні прийоми за місцем проживання 79 річного пенсіонера Британа Антона Ізидоровича та 80 річної пенсіонерки Стороженко Тамари Панасівни, які проживають у м. Яворові Яворівського району. Метою виїзного прийому було переведення пенсійної виплати пенсіонера за новим місцем проживання та переведення пенсійної виплати з банку на поштове відділення.

Під час прийому спеціаліст прийняла заяви з відповідними документами, начальник відділу ознайомив із змінами в пенсійному законодавстві, надав роз’яснення та вичерпні відповіді на всі поставлені питання. 

Окрім цього, пенсіонерів проінформовано про можливість отримання додаткових консультацій з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої лінії», через веб – портал електронних послуг Пенсійного фонду України та СМС – інформування.

Переглядів: 183