РЕОРГАНІЗАЦІЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ УПРАВЛІНЬ ШЛЯХОМ ПРИЄДНАННЯ ДО ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ

З 6 лютого 2018 року територіальні управління пенсійного фонду України Львівської області реорганізовано шляхом приєднання до головного управління відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2017 року «Деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України».

У нашому районі створено Яворівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області за адресою: м. Яворів, вул. Маковея, 50 та Новояворівський  відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області за адресою: м. Новояворівськ, вул.. Січових Стрільців, 16.

З січня 2018 року органи фонду області перейшли на новий формат роботи у централізованій підсистемі призначення та виплати пенсій, яка передбачає відмову від паперового документообігу при формуванні пенсійної справи. Усі документи при прийомі одразу оцифровуються (сканується) і формується електронна пенсійна справа.

Переглядів: 1,029